Jauna dziesma grupai “Mother of Pearl”

Jauna dziesma grupai “Mother of Pearl”

2022. gada 18. februāris

14. februārī latviešu indie pop grupa “Mother of Pearl” nāk klajā ar jaunu dziesmu “Ceļabiedrs”. Dziesmas pirmie soļi aizsākās 2021. gada vasarā, kad tās mūzikas autors Didzis Melderis kopā ar dzejnieku Emīlu Buiķi izveidoja dziesmas melnrakstu. Vēlāk to atskaņojot grupas biedriem un producentam Jānim Aišpuram aizsākās tās tapšanas ceļš līdz tam, kā tā skan šodien.

“Ceļabiedrs” galvenais vēstījums sevī ietver pateicību uzticībai. Tā stāsta par sajūtu, kad savu ceļu vairs neej viens, bet Tev blakus ir kāds, kura priekšā spēj atklāties pilnībā un vairs nebaidīties ne no kā, “ atklāj Didzis Melderis.

“Vienmēr ir milzīgs prieks satikt un, vēl jo vairāk, strādāt ar cilvēkiem, kuriem deg acis par saviem sapņiem un darbiem. Tas uzlādē, un šajā sadarbībā ieguvēji esam mēs abi. Milzīgs prieks, ka varu būt klātesošs un stāvēt blakus kaut kam lielam, kas šobrīd dzimst, plaukst un raisās. Gaidiet nākotnē lielus sasniegumus!” – par sadarbību ar “Mother of Pearl” stāsta Jānis Aišpurs.

Dziesma tapusi sadarbībā ar dzejnieku Emīlu Buiķi. Tās producents ir Jānis Aišpurs un ieraksts veikts “The Sound Poets” studijās.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments