Grupa “Laika Upe” klajā laiž dziesmu un video klipu “Cauri Puķēm”

Grupa “Laika Upe” klajā laiž dziesmu un video klipu “Cauri Puķēm”

2022. gada 13. aprīlis, Foto: Publicitātes fotogrāfija

Dziesma “Cauri puķēm” nav mīlas stāsts. Tas ir stāsts par attiecībām un savstarpēju cieņu vienam pret otru. Un, ja tomēr attiecībās nav saskaņa, sapratne un cieņa, tad gadās, ka pacietības mērs ir pilns un ir jārīkojas.

Dziesmai tapis arī video klips, kurš noteikti pievērsīs uzmanību un liks noskatīties līdz beigām, jo pilnībā atspoguļo dziesmas tekstu. Klipa galvenie personāži ir pāris arī dzīvē, kuriem šāds attiecību posms nav bijis un arī citiem tādu nenovēl.

Dziesma tapusi sadarbībā ar ierakstu producentu Armandu Varslavānu (@varslaff). Teksta autors – Ilze Fārte (Būū). Back vocal – Anna Patrīcija Karele, Patrīcija Spale.

Grupā “Laika upe” ir apvienojušies pieci mūziķi: Guntis Nurža (vokāls), Jānis Pastars (ģitāra), Atis Čamanis (taustiņi), Reinis Petrovičs (basģitāra), Edgars Ansons-Tomsons (bungas). Grupa uzstājas dažāda mēroga publiskos un privātos pasākumos visā Latvijā. Visiem ir viens moto, plūst pa straumei un ķert mirkļus, izbaudīt to, ko dari un panākumi neizpaliks.

Kopš 2018. gada “Laika upe” ir publicējusi vairākus singlus un videoklipus. Līdz šim labākos panākumus guvušas dziesmas “Lietus iela”, “Polārzvaigznes krīt”, kā arī dziesma “Neprātīga doma”, kas bija viena no gada spēlētākajām dziesmām Latvijas radio 2 un iekļuva Muzikālās Bankas top 20.

Plašāku atpazīstamību grupa ieguva, piedaloties LTV “Supernova 2019” pusfinālā ar dziesmu “Listen To The Way That I Breathe” un LTV “Supernova 2020” atlasē ar dziesmu “All My Roads”.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments