Normunds Rutulis un diksilends “Sapņu komanda” izdod jaunu dziesmu un publicē viena kadra video

Normunds Rutulis un diksilends “Sapņu komanda” izdod jaunu dziesmu un publicē viena kadra video

2022. gada 20. aprīlis, Foto: Publicitātes

Jaunā sadarbībā savienojušies Normunds Rutulis un diksilenda orķestris “Sapņu komanda”, publiskojot Māra Ozola un Anitas Rezevskas dziesmu “Klau, kafiju!”, kuras viena kadra videoklipā iesaistījušies dejas entuziasti un arī Rīgas Motormuzeja eksponāts.

Normunds Rutulis: “Impulsu dziesmas tapšanai deva tās autors, mans draugs Māris Ozols. No telefonā iedungotas melodijas gala rezultātā ir sanācis vesels lieldarbs. Ierakstam izvēlējāmies labāko Latvijas diskilenda orķestri “Sapņu komanda”, kas savu nosaukumu guva pēc filmas, ar tādu pašu nosaukumu, skaņu celiņa ieskaņošanas. Pēc koncertiem, kas bija veltīti Latvijas džeza pirmsākumiem, mūsu sadarbība izauga kopprojektā, dziesmas “Klau, kafiju!” ieskaņošanā un video uzfilmēšanā. Tam, savukārt, piesaistījām jau pārbaudītus spēkus – Jāni Romanovski un horeogrāfu Juri Goguli. Rezultātā ir izdevies viss, uz ko gājām – lielisks ieraksts, mākslinieces Ilzes Minces zīmēts singla vāciņš un vienā kadrā uzfilmēts video. Tajā piedalās arī Jura Goguļa komandas dejotāji un vienā epizodē pat Rīgas Motormuzeja smalkais Citroen. Papildus, neaizmirstamo noskaņu varējām radīt pateicoties Anča Romanovska labvēlībai un mājīgajām kafijas grauzdētavas “Rocketbean Roastery“ telpām. Mēs visi esam viena sasodīti laba un enerģiska komanda!”

Horeogrāfs un režisors Juris Gogulis: “Pirmo reizi klausoties dziesmu sajutu, ka te ir jābūt kustībai un dejai. Ļoti lustīga dziesma priecīgākajām gada dienām. Galvenais mērķis, ko vēlējāmies sasniegt ar video, ir smaids skatītāju sejās. Un, lai tas raisītos ne tikai no dziesmas, bet dubultā vēl arī no video materiāla.“

Idejas autors un režisors Jānis Romanovskis: “Mēs vienmēr visas filmēšanas padarām mazliet grūtākas nekā vajadzētu un arī šoreiz izlēmām filmēt visu klipu vienā kadrā. Taču tā process ir daudz jautrāks. Atliek vienai lietai nenotikt precīzi un kāds var uzskriet otram virsū vai, piemēram, sasist mūzikas instrumentu. Bet klausoties šo Normunda dziesmu nāk prātā vien dauzīšanās, skaitot dienas līdz vasarai.”

Skaņas ierakstu veidoja:
Māris Ozols – mūzikas autors, Anita Rezevska – vārdu autors, Madars Kalniņš – aranžējuma autors un klavieres, Indriķis Veitners – klarnete, Lauris Amantovs – trombons, Normunds Piesis – trompete, Bruno Priekulis – bandžo, Andris Grunte – kontrabass, Artis Orubs – sitamie instrumenti, Kristaps Krievkalns – studijas ieraksts, Jānis Kalve – mixmaster.
Video veidoja un piedalījās:
Režisori – Jānis Romanovskis un Juris Gogulis, operators – Ģirts Ceriņš, horeogrāfi – Juris Gogulis un Anta Grīnvalde, dejotāji – Anta Grīnvalde, Juris Gogulis, Elīna Kudrjašova, Katrīne Buķe, Lāsma Kautiņa un Visvaldis Tutiņš, pie kontrabasa Roberts Rasa, šveicara lomā Māris Ozols, grimu un matu sakārtojumu veidoja Kristīne Laizāne.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments