“The Bad Tones” izdod dziesmu latviešu valodā

“The Bad Tones” izdod dziesmu latviešu valodā

2022. gada 25. aprīlis, Foto: thebadtones.com

Piektdien, 22. aprīlī pašmāju grupa “The Bad Tones” nodevusi klausītāju vērtēšanai dziesmu “Nest”, kas ir šīs apvienības pirmais skaņdarbs ar vārdiem latviešu valodā.

Dziesma ierakstīta studijā “Red House”, Rīgā. To miksējis Jaspers Ras (Jasper Ras), savukārt, māsterējis Rengerts Eginks (Rengert Eggink), kas ir “The Bad Tones” ilggadēji sadarbības partneri un kolēģi no Nīderlandes. “Katrā gadalaikā pienāk brīdis, kad pirmo reizi sajūtu tā smaržu. Kaut kas jauns liekas sācies. Un atkal it kā skrienu pretim gaismai, pretim cerībai. Un jūtat šo satraukumu? Tas aizved mani kaut kur citur. Saule tik spoža, ka jāsamiedz acis. Aizsitas elpa, un sajūtu pirmo saules sakarsētā asfalta smaržu. Par to arī dziesma,” raksta grupas dalībnieks un dziesmas vārdu autors Edvards Broders.

Līdz ar dziesmu “Nest” tiek prezentēts arī tai izveidotais videoklips, kas tapis sadarbībā ar Ievu Aleksu un Pēteri Vīksnu. Videoklips filmēts uz 16mm lentas, un tajā redzami vizuāli efekti, kas iegūti uz lentas veicot eksperimentus ar dažādām ķīmiskām vielām.

Grupā “The Bad Tones” uzsākusi darbību 2017. gadā, un tajā apvienojušies Edvards Broders (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Rūdolfs Ozols (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Alberts Levics (balss, basģitāra) un Kalvis Sležis-Zaļkalns (balss, bungas). Līdz šim apvienība laidusi klajā EP “Bad Tunes” (2018), studijas albumu “Is It Good Enough?” (2019) un dzīvā ieraksta albumu “Ezera Skaņas” (2020).

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments