Būū izdod jaunu vasaras singlu “SPF 3000”

Būū izdod jaunu vasaras singlu “SPF 3000”

2022. gada 14. jūlijs

Dziedātāja un mūzikas producente Būū laidusi klajā jaunu vasaras singlu, kurā aktualizē SPF krēmu lietošanu, lai novērstu sārtus vaigus un degungalu pēc svelmīgas tikšanās ar vasaras saulīti.

“SPF 3000” atklāj gan Būū mīlestību pret dabu, gan rotaļīgu spēli ap romantikas tēmu.

“Man patīk rakstīt divdomīgas dziesmas. Zemtekstos varu paslēpt koķetus vēstījumus tā, ka sapratīs tikai tie, kas tam ir gatavi. Šovasar gribu baudīt jūru, sauli, randiņus, jaunību un atļāvos visu šo apvienot vasaras dziesmā,” atklāj Būū.

Tematiska singla prezentācijas ballīte norisinājās pie jūras. Piedalījās Būū “cilts” biedri, tostarp režisors Roberts Silavs, TV raidījumu vadītājs Rihards Sniegs, horeogrāfe Ieva Biteniece, urbānais alpīnists “Riga Rooftops”,  hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” reperi Kaizers un Deniss Stepanovs u.c. Prezentācijas sižets tapis sadarbībā arī TV3 rīta raidījumu “900 sekundes”, tā moderatoriem Mārtiņu Spuri un Kristīni Garklāvu, kā arī raidījuma producenti Elizabeti Vītolu.

“Es jau sen gribēju kādu dziesmu prezentēt pie jūras, kāpās un nu man tāda iespēja radās. Svētkus vienmēr pavadu aktīvi pie dabas – arī šoreiz! Piespiedu visu filmēšanas komandu lietainā laikā braukt uz mežu, smērēties ar SPF krēmiem. Mazie dzīves prieciņi,” par prezentācijas ballīti stāsta Būū.

“SPF 3000” vārdu, mūzikas autore un producente ir pati Būū, mūzikas aranžējumā piedalījās Armands Varslavāns.

Singls klausāms straumēšanas servisos.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments