Dziedātāja Marija Naumova un vasaras mūzikas koncertprogramma “Franču Saulrietā”

Dziedātāja Marija Naumova un vasaras mūzikas koncertprogramma “Franču Saulrietā”

2022. gada 14. jūlijs

Šī gada vasarā aprit 15 gadi kopš mēs ar vīru un meitu iesēdāmies savā mazajā busiņā, lai dotos uz Parīzi, kur palikām deviņus skaistus savas dzīves gadus. Francijas, it īpaši Parīzes gaisā, virmo neaprakstāma brīvības un neatkarības sajūta, vieglums, romantika un dzīvesprieks, kas atspoguļojas arī viņu mūzikā. Un kā gan bez mīlestības apcerējuma tajā!

Es vēlos aicināt Jūs pabūt kopā FRANČU SAULRIETA VAKAROS, skaistas mūzikas pavadījumā apburošajās Latvijas muižās un pilīs. Esam sagatavojuši akustisko programmu, kurā būs dzirdamas manas vismīļākās un emocionālākās franču dziesmas.

Pirmais koncerts Bīriņu pilī – 14.jūlijā, kad ir Francijas Republikas diena, savukārt Jaunmoku pilī – 22. jūlijā, svinēsim kopā manu un visu Mariju vārda dienu. Šis koncerts, viennozīmīgi, būs svētki, ko vēlos padarīt par neatņemamu Latvijas vasaras tradīciju. Es dievinu svētkus un viesu uzņemšanu, jo dzīve, lai cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla! Mēs Jūs ļoti gaidīsim! Nous avons hâte de vous voir!
Koncertu norises vietas:

  • 14. JŪLIJS 19:00 BĪRIŅU PILS
  • 22. JŪLIJS 19:00 JAUNMOKU PILS
  • 12. AUGUSTS 19:00 MAZMEŽOTNES MUIŽA
  • 19. AUGUSTS 19:00 VECGULBENES MUIŽA

Biļetes “Biļešu paradīze” tirdzniecības punktos klātienē un internetā.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments