Grupa “Kautkaili” piedāvā jaunu dziesmu “Kofeīna nakts”

Grupa “Kautkaili” piedāvā jaunu dziesmu “Kofeīna nakts”

2022. gada 20. jūlijs

Nostalģiskā popa grupa “Kautkaili” laiž klajā jaunu dziesmu “Kofeīna nakts”, kas ir šogad jau trešais singls pēc veiksmīgi izdotajiem “Augam viens no otra projām” un “Kurš pirmais?”.

Kā stāsta grupas dalībnieks Didzis Bardo: “Kofeīna nakts ir kā analoģija negulētām naktīm. Dienā gūtie iespaidi sāk pāraugt nemiera pilnās un miegu atbaidošās domās. Tās ar jaunu jaudu prātam liek celties un sākt dienu no jauna,  bet tikai naktī.”

Viņš arī piebilst, ka grupas “Kautkaili” pirmsākumos, kad daudz kopīga laika pavadījuši mēģinājumos, “šādas naktis mums nebija retums, tieši tāpēc kā grupas “darba” nosaukumu lietojām “Nenāk miegs”. Dziesmā ieliktais bezmiega kods atspoguļojas arī dziesmas radīšanā un novešanā līdz galam. Bieži vien sanāk attapties brīdī, kad jaunas dienas sākums ir krietni tuvāk kā iepriekšējās beigas.”

Līdz ar dziesmu tiek izdota dziesmas vizualizācija, kuras autors ir Artūrs Rudavs: “Skaņdarba vizuālais noformējums, mijiedarbojoties ar dziesmas vēstījumu, turpina un pasvītro bezmiega motīvu, kas gan burtiski, gan pārnesti lielā mērā caurvij jebkuru patiesi piesātinātu radošo procesu. Dažkārt šis process nāk viegli, citreiz tas mēdz iestigt vairāku viedokļu disonancē, taču beigās tas savā skaistumā vienmēr aizved pa kādu ceļu, kura galā gandrīz nekad nesagaida tas, kas sākumā iztēlots.”

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments