GUSTAVO laiž klajā jaunu dziesmu un video “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO”

GUSTAVO laiž klajā jaunu dziesmu un video “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO”

2022. gada 18. jūlijs

Straumēšanas un lejupielādes platformās nonāk producenta un izpildītāja GUSTAVO jaunais skaņdarbs un videoklips ”Mums vajag atpakaļ GUSTAVO”, kas ir šī gada beigās gaidāmā piektā studijas albuma pirmais vēstnesis

“Dziesmas nosaukums un piedziedājuma vārdi “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO” uzstājīgi-rotaļīgā un, zināmā mērā, patiesību atspoguļojošā veidā arī daļēji atbild arī uz jautājumu – kāpēc projekts ir atsācis savu darbību? Kopš tika izdota pēdējā projekta kompozīcija ir pagājuši mazliet vairāk kā 10 gadi. Bet visa šī perioda laikā GUSTAVO daiļrades cienītāji uzcītīgi un sistemātiski bija klausījušies līdz šim izdoto muzikālo materiālu un neatlaidīgi man bija jautājuši par to, vai un kad projekts varētu atsākt savu radošo darbību. Šis nu ir tas brīdis, kad var droši teikt – BEIDZOT tas ir noticis, arī pateicoties jums – mērķtiecīgajiem klausītājiem!” – par jauno dziesmu un projekta atsākšanu izsakās GUSTAVO.

Videoklipa lomās sevi atveido kupls, sabiedrībā pazīstamu cilvēku kopums, kuru balsis ir dzirdamas arī dziesmas piedziedājumā –  reperi ansis, Ozols, Viņa, Jānis Krīvēns, rolands če, Prusax, xantikvariāts un Steps, radio ētera personība Sanda Dejus, sportists Kaspars Gorkšs, komiķis Jānis Skutelis un žurnāliste Kristīne Garklāva. Mūzikas klipu veidojusi video studija LATER.

“No otras puses projekta atsākšanas motivāciju var komentēt, citējot kādu no maniem agrīnajiem daiļrades dziesmu piedziedājumiem: “Vai tev vēl kas ko teikt? Jā, man ir!”. Jo kopš projekta iepauzēšanas man ir krājušās saturiskas un muzikālas ieceres, kuras nav ietilpināmas Arstarulsmirus projekta ietvaros iezīmētajā Vēlējuma dziesmu virzienā. Tās ir krietni vairāk saderīgas ar stilistiku, kas ir raksturīga GUSTAVO daiļradei un hip hop virzienam kopumā – muzikāli tā ir intensīvāka, agresīvāka, rotaļīgāka forma. Saturiski tie būs personiski, tieši, dziļi un, tajā pašā laikā, vienkārši, tagadni raksturojoši un retrospektīvi dziesmu teksti ar blīvu un prasmīgu rīmējumu, asprātīgām vārdu spēlēm, pančiem un daudzveidīgiem ritmiskiem paterniem,” turpina autors.

Līdz ar videoklipa publicēšanu, GUSTAVO piesaka šī gada novembra beigās gaidāmo, piekto studijas albumu. Tajā būs iekļautas padsmit jaunas, dinamiskas kompozīcijas. Jaunā albuma un gaidāmās grāmatas izdošana tiks apvienota ar GUSTAVO lielkoncertu, kas būs veltīts mākslinieka debijas albuma “Beidzot” repertuāram. Koncerts notiks 25. novembrī, Arēnā Rīga.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments