Mūziķis RAUM publicē jaunu dziesmu “K.O.”

Mūziķis RAUM publicē jaunu dziesmu “K.O.”

2022. gada 14. jūlijs

13. jūlijā pie klausītājiem nonāca RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) dziesma “K.O.”, kurā piedalās jaunā hip hopa cerība ZEĻĢIS (Jānis Zeļģis).

”“K.O.” vai “nokauts” ir par attiecībām ar asumu. Ir reizes, kad mīlestība ir maiga, klusa un piedodoša, bet šī nav tā dziesma. Saprāta balss varbūt tev virsū kliedz “nederi to, neļaujies, nožēlosi”, bet kaut kas otrā tā gāž no kātiem, ka teju viss šķiet tā vērts, ” par dziesmu stāsta RAUM.

Jaunās dziesmas mūzika tika sarakstīta Tallinā vienā no īpaši veidotajām dziesmu rakstīšanas sesijām kopā ar talantīgo, 21 gadus jauno producentu un mūziķi Karlu Killingu, ar kuru RAUM sadarbojies jau iepriekš, dziesmā ”Laimīgāks”. Dziesmas galvenais producents ir Arnis Račinskis, un tajā piedalās arī pašmāju reperis ZEĻĢIS.

”Sadarbība ar ZEĻĢI notika ļoti dabiski un viegli, lai gan pirms šīs dziesmas viens otru nepazinām. Sazinājāmies instagramā, arī Jānim bija ko teikt par apdziedāto tematu, tāpēc jau pēc dažām dienām dziesmā skanēja ZEĻĢA pants. Atzīšos, ka man pašam jau dziesmas pirmajā demo versijā bija skaidrs, ka otrajā pantā jāskan repam, un es pats uzrakstīju savu repa pantu, kuru, iespējams varēs dzirdēt tikai koncertos.”

RAUM šovasar varēs redzēt jau pavisam drīz 21. jūlijā Kalnciema Ezītis Miglā, 29. jūlijā festivālā “Summer Sound”, 6. augustā festivālā “Bauska TASTE”.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments