Ar debijas singlu VILCIENOS sevi piesaka jaunā dziedātāja MAASA

Ar debijas singlu VILCIENOS sevi piesaka jaunā dziedātāja MAASA

2022. gada 5. augusts

MAASA jeb īstajā vārdā Paula Kristiāna Pētersone klausītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu ”Vilcienos”, kas ir pirmais singls no mākslinieces topošā minialbuma.

“Rīga – Melluži ir vilcienu maršruts, kurā esmu braukusi neskaitāmi daudz reižu. Ziemās, vasarās, rītos un vakaros Un, gan padsmit gados, gan pieaugušā vecumā, lai kādi būtu apstākļi un laikapstākļi, galapunktā mani vienmēr sagaidīja vectētiņa auto gaismiņas, kas iemirdzējās, samīļoja un aizveda no stacijas mājās. Līdz pagājušajā oktobrī gaismiņas izdzisa. Šo sāpi un saldsērīgo smeldzi ieliku dziesmā un kopā ar Edvardu Broderu to audiāli ietērpām un esam gatavi nodot klausītājiem. Ceru, ka dziesma būs kā silts un nostaļģisks apskāviens šajos laikos, kad visapkārt ir tik daudz skumju un skaistuma reizē”, par dziesmu stāsta MAASA.

Dziesmas ieraksts un pēcapstrāde tapusi sadarbībā ar producentu un skaņu režisoru Edvardu Broderu. Dziesmas ierakstā piedalījies bundzinieks Artūrs Strautmanis.

Dziesmas videoklips filmēts dziedātājas vecvecāku mājas pagalmā Mellužos. “Vilcienos” ir  pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments