“Indygo” sašūpo Latvijas rokmūziku ar jaunu singlu

“Indygo” sašūpo Latvijas rokmūziku ar jaunu singlu

2022. gada 10. augusts

“Ja dikti kaut ko vēlies, kas pierādās vairākkārt, tad ir jārunā un jādara, lai tiktu pie vēlamā mērķa – tieši tik vienkārši,” šādi Mārtiņš Vaters par jaunāko kompozīciju un “Indygo” kopdarbu ar Māri Žigatu (“Pienvedēja Piedzīvojumi”) un Lapseni (Artis Dvarionas).

“Kādu dienu devos uz grupas mēģinājumu… Atminējos, ka daudzus gadus atpakaļ biju smadzeņojis, kā būtu uzmuzicēt kopā ar saviem “jaunības”, Latvijas rokmūzikā pamanītākajiem flagmaņiem – ņēmu telefonu un zvanīju!”

“Mārtiņš uzrunāja mani par dalību dziesmā laikā, kad pēc vairāk nekā 10 gadu prombūtnes biju nolēmis atgriezties mūzikā. Un, godīgi sakot, Mārtiņa zvans šo procesu paātrināja, un tagad, kad mūsu kopdziesma tiek publiskota, man pašam jau ir divi tautās laisti skaņdarbi. Pats dziesmas ieraksta process bija īpašs ar to, ka nekad iepriekš nebiju sadarbojies ar grupu “Indygo” un, kas vēl interesantāk, arī ar Māri Žigatu, lai gan vienu skatuvi savulaik esam dalījuši neskaitāmas reizes jau kopš 90-tajiem. Pateicoties skaņu inženiera un producenta Gata Zaķa pieredzei, dziesmu sadziedājām vienā elpas vilcienā, un man ir liels prieks par iznākumu”, tā Artis Dvarionas jeb Lapsene.

“Artis Dvarionas ir mans vienaudzis mūzikā, bet līdz šim nebijām kopā strādājuši,” bilst Māris Žigats. “Tad nu vecais teiciens ir īsti vietā – labāk vēlu nekā nekad!Mums nevienam nebija ne jausmas, kāds būs darba process un fināla iznākums šim kopdarbam, zinājām, ko vēlamies, un uz to arī gājām. Man personīgi galaiznākums šķiet ļoti jaudīgs, liekot pakaļkājām un pārējam ķermenim dzīvot līdzi mūzikai, kompozīcija ir labs modernās rokmūzikas piemērs, mazliet paeksperimentējot ar dziesmas uzbūvi un stilistiku”

Arī šoreiz “Indygo” puiši bija uzticīgi muzikāli pārbaudītai draudzībai ar skaņu inženieri un producentu Gati Zaķi (TRU Music Studio), par ko vienisprātis bija arī Artis un Māris: “Grupa “Indygo” un solists Mārtiņš Vaters ir lieli malači. Skaņdarbs ir spēcīgs muzikāli, līdz ar to mums darba bija maz. Producents ļāva elpot gan mūsu balsīm, gan mūzikai. Kopā tas rada ļoti baudāmu sajūtu. Esmu pateicīgs grupai “Indygo” par ieguldīto darbu, Gatim Zaķim par pogu pareizu grozīšanu un Artim Dvarionas par draudzīgu plecu.”

“Bija patiess prieks un gods sastrādāties ar saviem kolēģiem kopdziesmā, grupa “Indygo” ļoti veiksmīgi un cieņpilni turpina mūsu iesākto Latvijas rokmūzikā. Tas priecē un silda sirdi,” Žigats pieliek punktu.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments