Katrīna Dimanta un grupa “Audiokvartāls” izdod dziesmu “Vai dzīve nav salda?”

Katrīna Dimanta un grupa “Audiokvartāls” izdod dziesmu “Vai dzīve nav salda?”

2022. gada 21. septembris

Dziesma “Vai dzīve nav salda?” tapusi “Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” organizētajā dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, apvienojoties dziedātājai Katrīnai Dimantai un grupai “Audiokvartāls”.

Singla mūzikas un vārdu autori ir Ivars Ozoliņš, Katrīna Dimanta un Roberts Memmēns. “Šī dziesma radās “RIGaLIVE” nometnē, kur visi trīs bijām salikti vienā komandā. Tā tapa ļoti viegli un ātri, jautrā gaisotnē, un pirmo muzikālo ideju prezentēja Roberts. To pēc tam arī ļoti veiksmīgi “apaudzējām”. Strādājot pie grupas “Audiokvartāls” otrā studijas albuma, talkā nāca producents Juris Ludženieks, kuram jāpateicas par dziesmas pašreizējo skanējumu,” stāsta Ozoliņš.

“Mēs ar Ivaru dziesmas tapšanas dienā runājām par to, kas notiek otra dzīvē, kas kādreiz bijis svarīgi. Nonācām pie tā, ka kādreiz visi ballējāmies vienās vietās, ka ir bijis laiks, kad patīk kāds cilvēks, un mēdz būt ilgas pēc tā. Vienojāmies, ka dziesma varētu dot klausītājiem arī tādu atmiņu garšu,” papildina Dimanta.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments