Grupa “Eridana” izdod albumu “Tagad, šeit un tūlīt”

Grupa “Eridana” izdod albumu “Tagad, šeit un tūlīt”

2022. gada 26. oktobris

Grupa “Eridana”, kurā apvienojušies mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, laiž klajā  albumu “Tagad, šeit un tūlīt”, kurā iekļauti jau izdoti singli “Ja tu esi puse”, “Divas pasaules”, “Dzīves salauztās” un piecas līdz šim nedzirdētas kompozīcijas.

Albums ir muzikāli krāsains, un to caurvij dažādi stāsti un pārdomas par aktuālām tēmām, pārdomas par lietām, kas ir patiesi svarīgas – tie ir cilvēki un notikumi, kas ir mums apkārt, savstarpējās attiecības, mīlestība, pārdzīvojumi, mazie dzīves prieki, kuri nes laimes sajūtu, bet pāri visam, par būšanu šajā mirklī – tagad, šeit un tūlīt.

Albumā ir iekļautas Ivetas un Roberta pašu sacerētās dziesmas, taču bez tām ir arī sadarbības ar citiem dziesmu autoriem. Viens no tiem ir grupas “Prāta Vētra” basģitārists Ingars Viļums, ar kuru, “Eridanai” jau iepriekš ir bijusi veiksmīga sadarbība. Ir arī pavisam jauna sadarbība ar dziesmu autoru Andri Lazdānu, kurš grupai ir uzticējis savu kompozīciju “Starp sauli un debesīm”. Kopā ar grupas “DaGamba” līderi, čellistu Valteru Pūci tika radīta dziesma “Dzīves salauztās”, kas tapusi iespaidojoties no šī brīža notikumiem Ukrainā.

Līdz ar albumu, grupa izdod jaunāko singlu “Cerība dzimst”, kas ir stāsts par cilvēkiem, kuriem dzīvē kādā brīdī ir sanācis zaudēt pamatu zem kājām un sākt visu no sākuma. Tādos brīžos ir svarīgi, lai blakus ir kāds, kurš pasniedz roku un palīdz atkal piecelties, bet svarīgāk par visu ir cerība un ticība gaišākai rītdienai.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments