GUSTAVO publisko jaunu dziesmu un video “Starp rindām”

GUSTAVO publisko jaunu dziesmu un video “Starp rindām”

2022. gada 26. oktobris

21. oktobrī straumēšanas un lejupielādes platformās nonāca mūzikas producenta un izpildītāja GUSTAVO jaunais skaņdarbs un tā videoklips ”Starp rindām”, kas ir šī gada novembra beigās gaidāmā mūziķa jaunā studijas albuma otrais singls.

“Dziesmas vēstījumā vēlējos iekļaut divas man nozīmīgas epizodes. No vienas puses, stāstot retrospektīvu stāstu par bērnības pieredzi, kuras rezultātā nonācu līdz hip hop daiļradei un tam, ka manas dzimtās pilsētas vide bieži asociējas tikai ar sevis pārvarēšanu. No otras puses stāstā iekļāvu pašironiskus komentārus par Gustavo projekta atsākšanu un tā mērķiem. Protams, ka starp rindām centos iespraukt vēl pa kādam zemtekstam.” – par jauno skaņdarbu izsakās mūziķis.

Jaunais singls “Starp rindām” papildus nesen izdotajai dziesmai “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO” vēl skaidrāk iezīmē novembra beigās gaidāmā, piektā Gustavo studijas albuma noskaņu. Gaidāmajā kompilācijā tiks iekļauti padsmit jauni skaņdarbi. Tie būs muzikāli intensīvi un satura ziņā personiski un atjautīgi, hip hop žanram raksturīgi stāsti dziesmu formā, ar lielu klāstu komentāru un atsauču uz līdz šim izdoto muzikālo materiālu projekta un Latvjias hip hop žanra ietvaros. Albuma nosaukums vēl netiek atklāts.

“Esmu ļoti gandarīts par mūsu sadarbību ar videoklipa režisoru Elvjiu Pārpuci, operatoru Ņikitu Korņevu un video studijas Later komandu, jo viņu ekranizācijas vīzija ļoti veiksmīgi paspilgtināja jaunā skaņdarba vēstījumu. Klipa filmēšanas process bija pārsteidzošs piedzīvojums, kura ietvaros sanāca pabūt vietās, kurās bērnībā biju pavadījis daudz laika, taču pēdējās dekādes laikā tās nav sanācis apciemot. Bija ārkārtīgi interesanti būt klātesošam procesā, kad burtiski no nulles tika uzburtas tik daudz dažādu noskaņu un zemtekstu bagātas ainas.” – par video klipa tapšanas procesu dalās dziesmas autors.

Mūziķis atgādina, ka šī gada 25. novembrī Arēnā Rīga notiks GUSTAVO lielkoncerts, kas būs veltīts debijas albuma “Beidzot” repertuāram. Koncertā būs dzirdami visi spilgtākie GUSTAVO repertuāra skaņdarbi gan no agrīnās daiļrades, gan arī no albumiem “Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā” un “Trešā elpa”.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments