“Laika Upe” rudenīgās noskaņās izdod dziesmu “Pēdas”

“Laika Upe” rudenīgās noskaņās izdod dziesmu “Pēdas”

2022. gada 2. novembris

Grupa “Laika Upe” klausītājiem nodod savu jaunāko dziesmu “Pēdas”. Videoklipa animāciju vienkāršotā un personīgā manga stilā veidojusi 17 gadus jaunā māksliniece Anna Ilstere.

“Šī dziesma ir par pagātnes negatīvajām pieredzēm un atmiņām, ar kurām mēs cenšamies sadzīvot. Mēģinot sargāt un žēlot sevi no tām, nepiepildām sapņus un baidāmies iet uz priekšu. Dzīvē ir bijuši neskaitāmi brīži, kurus vēlētos aizslaucīt kā rudens lapas, tomēr negatīvās atmiņas ir jāpalaiž vaļā, lai tās neturētu sevī un mēs spētu no tām mācīties. Šī dziesma ir mans stāsts, kurai vārdus uzdrīkstējos rakstīt es pats,” stāsta grupas solists un dziesmas autors Guntis Nurža.

Dziesmas aranžējumu ir veidojis Armands Varslavāns, kurš ir piedalījies arī citu grupas singlu tapšanā. Videoklips veidots sadarbībā ar aģentūru Listt Events un klipa scenāriste ir uzņēmuma radošā direktore Evija Rozenberga.

“Dziesmas videoklipu zīmējusi jaunā un talantīgā māksliniece Anna Ilstere, kurai apjomīgais darbs pie klipa ir pirmā tāda veida pieredze un, gluži kā dziesmas stāsts, arī Annas darbs ir par uzdrīkstēšanos atspoguļot savu personīgo redzējumu un par drosmi iesaistīties klipa tapšanā, ne tikai veidojot animācijas, bet arī esot daļai no klipa montāžas komandas. Annas darbus ir novērtējuši atzīti mākslinieki un tieši Annas veidotā animācija vienkāršotajā manga stilā ar viņas personīgo “rokrakstu” spēja radīt nepieciešamo rudens noskaņu un vienlaikus izstāstīt dziesmas stāstu,” piebilst Listt Events pārstāve Evija Rozenberga.

 

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments