BŪŪ laiž klajā Ziemassvētku dziesmu un informē par gaidāmo EP ierakstu

BŪŪ laiž klajā Ziemassvētku dziesmu un informē par gaidāmo EP ierakstu

2022. gada 7. decembris

Dziesma “Ziemassvētki bez tevis” ilgi stāvējusi Būū dziesmu plauktā un nāk klajā īsu brīdi pirms minialbuma, ko plānots izdot 2023. gada februārī.

“Pirms dažiem gadiem, ap Ziemassvētku laiku, mani piemeklēja kārtējās jaunības “mīlestības problēmas” un es, pēc  ierastās  pašterapijas metodes, izlēmu nevis bēdāties par to, ka nevaru būt kopā ar “īsto un vienīgo”, bet gan uzrakstīju par to dziesmu. Šķiet eju pa pēdām Teilorei Swiftai, jo rakstu par bijušajām attiecībām. Ilgi marinēju šo dziesmu demo plauktā, bet šogad izlēmu, ka jāiesvēta jaunā ģitāra, jāsacer skaisti, džezīgi akordi un dziesma beidzot jānoaranžē, lai CV būtu arī viena seksīga Ziemassvētku melodija.”, tā par dziesmu izsakās dziesmas komponiste un vārdu autore – Būū.

Februārī gaidāmais minialbums būs stilistiski atšķirīgs no ierastā un iezīmēs jaunu, tumšāku posmu Būū mūzikā.

“Es ļoti daudz ar sevi strādāju gan fiziski, gan garīgi un liela daļa no pašiziņas ir saistīta ar maniem “Demoniem” jēb “ēnas pusi”. Visiem tāda ir. Es līdz šim publiskajā telpā esmu rādījusi tikai savu gaišo pusi, taču tas ka demo plauktā sāka krāties tieši “tumsā” smeltās dziesmas, neļauj man ilgāk izklikties par enģeli.” tā par topošo minialbumu saka pati autore – Būū.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments