Laura Rozenberga izdod Ziemassvētku singlu “Laime Tavā kabatā”

Laura Rozenberga izdod Ziemassvētku singlu “Laime Tavā kabatā”

2022. gada 7. decembris

Tromboniste un dziedātāja Laura Rozenberga sadarbībā ar savu “muzikālo ģimeni” – grupu “Very Cool People” – laiž klajā jaunu Ziemassvētku dziesmu “Laime Tavā kabatā”.

Jaunās dziesmas mūzikas autors ir grupas “Very Cool People” saksofonists Māris Jēkabsons, bet tekstu sarakstījusi Laura. “Laime Tavā kabatā” aranžējumu Māris veidojis kopā ar grupas kolēģi, bundzinieku Andri Buiķi, kurš dziesmu arī miksējis, bet galarezultātu māsterējis Gatis Zaķis.

Laura Rozenberga iedziedājusi kā vokālu, tā bekvokālu, dziesmā piedalās arī Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Oskars Ozoliņš (trompete/flīgelhorns), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Vitkus (taustiņi), Jānis Olekšs (bass) un Andris Buiķis (bungas un perkusijas).

“Dziesma ir atgādinājums nepalaist garām tagadni,” saka Laura. “Atgādinājums gan pašai sev, gan citiem. Skaistums bieži vien ir detaļās, spējā kādam palīdzēt un uzdrošināties atvērties mīlestībai sev apkārt. Skaistums ir arī elpas vilcienā, jo tas nozīmē, ka esi dzīvs.”

Šādas dziesmas aizmetņi radās pēc 2020. gada decembrī izdotā “Very Cool People” Ziemassvētku singla “Kaladū”, kas ir Andra Buiķa un Lauras Rozenbergas kopdarbs. Šogad pavīdēja doma turpināt nu jau aizsākušos tradīciju un iepriecināt klausītājus ar jaunu Ziemassvētku dziesmu, kas arī veiksmīgi realizēta.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments