FAKTS izdod jaunu dziesmu “Neuztraucies”

FAKTS izdod jaunu dziesmu “Neuztraucies”

2023. gada 25. janvāris

FAKTS, īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš, publicē dziesmu “Neuztraucies”.

“Pēc sava pirmā studijas albuma “Vainīgs Tu”, kurš klajā nāca tālajā 2017. gadā, es biju sācis darbu pie sava nākamā studijas albuma. Ik pa laikam izlaižot EP, kuri bija domāti kā noslēdzošais posms un sākums, jeb ievads manam otrajam studijas albumam. Albumam vajadzēja iznākt 2019. gadā, taču, protams, bez kavēšanās neiztikt un albumu nācās atlikt uz 2020. gadu. Kā mēs visi zinām 2020. gadā sākās globālās problēmas un es izlēmu mazliet nogaidīt ar šī albuma izdošanu. “ par ieilgušo klusuma periodu stāsta Fakts.

“Lai arī gada sākumā biju optimistisks un gatavojos pandēmijas beigām un albuma relīzei , es sastapos ar daudz negaidītām problēmām un sāpīgiem mirkļiem. Zaudēju tuvus cilvēkus, kā arī pats, dzīvē bijis stiprs un veselīgs, tiku nolemts slimībai, ar kuru man būs jāsadzīvo visu savu atlikušo mūžu. Attiecīgi viss notiekošais mani iespaidoja gan fiziski, gan mentāli. Tas lika atlikt manus plānus par personīgo karjeru un es nodevos garīgajai rehabilitācijai un ierakstu studijas darbiem.

Paraleli studijas darbiem FAKTS strādāja arī pie savām dziesmām, kā rezultātā it tapis kupls skaits materiāla. Aizvadītā gada nogalē mūziķis noslēdza sadarbības līgumu ar vienu no pasaules vadošajām ierakstu kompānijām  – Warner Music un tagad ir gatavs jaunam cēlienam savā ierakstu un skatuves karjerā.

Dziesma “Neuztraucies” ir par izlaušanos no ikdienas rutīnas un par uzticēšanos. Dziesmas iedvesma meklējama mūziķa personīgajā pieredzē. “Nekas nav labāks, kā aizbēgt no visa un ar savu cilvēku paslēpties no ārpasaules.” Līdz ar dziesmu tiek publiskots arī videoklips, kam idejas un režijas līdz autors ir pats Fakts, kā arī Dāvids Stūrmanis, kurš arīdzan pilda operatora uzdevumus. Video piedalijās aktrise Katrīna Kreile.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments