TRIĀNAS PARKS piedāvā savu jaunāko singlu ES GAIDU ZIEMU

TRIĀNAS PARKS piedāvā savu jaunāko singlu ES GAIDU ZIEMU

2023. gada 1. februāris

Šonedēļ Latvijas radiostacijās sācis skanēt grupas «Triānas parks» jaunākais singls «Es gaidu ziemu»; tapis arī dziesmas videoklips. «Ceru, ka  klausītāji šo dziesmu ieliks savās pleilistēs un ka tā viņiem iepatiksies,» saka grupas soliste un dziesmas autore Agnese Rakovska (Rozniece).

«Dziesma tapa pagājušajā gadā – kā rudens un ziemas sentiments, taču vienlaikus tā ir metafora cilvēciskajām attiecībām, jo ticu, ka mums katram dzīvē ir kāds, kuru gaidīt – piemēram, cilvēku, kurš atgriezīsies no citām zemēm, vai vienkārši mīļu cilvēku. Tāpēc ceru, ka ikviens klausītājs šajā alegorijā sadzirdēs sev domāto vēstījumu. Ar šo dziesmu atkal aktivizējam «Triānas parku» un gatavojamies vasaras sezonas koncertiem. Domāju, ka arī vasarā varēsim dziedāt šo dziesmu, jo, kā zināms, vasara vienmēr beidzas ar rudeni, un tad jau rudens atkal gaidīs ziemu,» viņa piebilst. Turklāt ar dziesmu  «Es gaidu ziemu» «Triānas parks» turpina iet iesākto ceļu, kuru aizsāka ar iepriekšējām dziesmām – piemēram, «Mālos pelēkos», kura klausītājos izraisīja daudz sentimentālu emociju,» Agnese piebilst.

Dziesmas videoklips tapis Līvbērzes Svētā Jāzepa Romas katoļu baznīcā, kas ir viena no vecākajām baznīcām Zemgalē un kultūrvēstures piemineklis. «Man ir ļoti liels prieks, ka varējām filmēt tieši šeit, un saku īpašu paldies arī videoklipā redzamajiem cilvēkiem, kuri ikdienā aktīvi iesaistās Jelgavas novada kultūras norisēs. Ar šo klipu vēlamies parādīt arī gadskārtu un gadu ritējumu, arī gaidīšanas prieku. Mums ļoti paveicās, ka klipu paguvām nofilmēt pagājušajā rudenī, kas bija ļoti skaists, un piedod klipam īpašu gaisotni, rudens ir man mīļākais gadalaiks,» stāsta Agnese, atzīstot: «Man pašai videoklipu veidošana ir pārvērtusies par simbolisku komunikāciju, lai es labāk varētu uzsvērt to, kas tiek vēstīts dziesmā.»

 

Subscribe
Notify of
1 Komentārs
Inline Feedbacks
View all comments
Aina
6 mēneši

Ļoti skaista dziesma!
Iešu uz koncertu!