MARTA izdod pasakainu videoklipu dziesmai “Ai, kā sāp”

MARTA izdod pasakainu videoklipu dziesmai “Ai, kā sāp”

2023. gada 29. marts

Dziedātāja MARTA nāk klajā ar videoklipu dziesmai Ai, kā sāp” no pērnā gada nogalē izdotā albuma Dabas parādība”. Videoklipa režisore ir Marta Elīna Martinsone, un tajā piedalījušies mūziķi Olga Rajecka un Uģis Roze, aktieris Uldis Siliņš un citi.

Pieaugšana ir tikpat neizbēgama, kā tās raisītā sāpīgā atklāsme, ka dzīve nav ne tuvu tik viegla un rožaina, kā savulaik šķitis. Cīņa par saviem sapņiem un vietu pasaulē prasa spēku, uzdrīkstēšanos un ne vienu vien salauztas sirds epizodi. “Man patīk par nopietno runāt viegli un ar zināmu devu ironijas, tāpēc priecājos, ka kopā ar dziesmas producentu un līdzautoru DJ Rudd mums ir izdevies radīt dziesmu, pie kuras var vienlaikus gan raudāt, gan dejot. Ticu, ka visi kaut reizi dzīvē ir piedzīvojuši vilšanos, tāpēc ceru, ka šis stāsts uzrunās klausītājus,” par sinlgu stāsta Marta.

Videoklips filmēts Dundagas pilī, piedaloties vairāk nekā 20 cilvēku komandai. Scenāriju un režiju veidojusi režisore Marta Elīna Martinsone: “Es ļoti mīlu popmūziku un mūzikas video kā mākslas formu, tāpēc uzreiz arī atsaucos Martas uzaicinājumam veidot klipu dziesmai “Ai, kā sāp”. Turklāt reti ir tā, ka, noklausoties dziesmu, uzreiz rodas ideja scenārijam. Pazīstamu naratīvu un dzimumu stereotipu apvēršana ir viena no tēmām, kuru man patīk apspēlēt savos darbos un šoreiz, pateicoties komandas pašaizliedzībai un entuziasmam, bija iespējams manas fantāzijas realizēt. Reti kad sanāk no sirds izdzīvot savus bērnības princešu sapņus!”

“Ai, kā sāp” videoklipa radošā komanda sastāvēja no operatora Aigara Sērmukša, mākslinieces Renātes Bāliņas, kostīmu mākslinieces Jūlijas Volkinšteines, producentes Lauras Skušķes, grima mākslinieces Sabīnes Kurmeļovas un daudziem citiem kino jomas profesionāļiem. Klips tapis ar Dundagas pils, “CityBee”, “AlanDeko”, LKA Nacionālās filmu skolas, Cinevera LV un daudzu citu atbalstītāju palīdzību.

Lomās iejutušies mūziķi Olga Rajceka un Uģis Roze, aktieris Uldis Siliņš, kā arī Karmena Stepanova, Emīls Trauliņš, Ieva Puriņa, Raitis Puriņš un filmā “Tizlenes” iepazītās aktrises Katrīna Dambeniece un Asnāte Sofija Rožkalne.

12. aprīlī K.K. fon Stricka villā Rīgā notiks Martas solo koncerts, kurā dziedātāja ar mūziķu pavadošo sastāvu pilnā garumā izpildīs gan jaunās, gan senākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas. Biļetes pieejamas aula.lv

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments