Ar debijas dziesmu sevi piesaka dziedātāja Aleksa Valtere

Ar debijas dziesmu sevi piesaka dziedātāja Aleksa Valtere

2023. gada 3. maijs

Debijas dziesmas “Kur es tevi varu atrast?” mūzikas un vārdu autore ir pati Aleksa, bet studijas versiju producēja pati jaunā māksliniece, sadarbībā ar pieredzējušo producentu Gintu Stankeviču.

19 gadus jaunā dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere dzimusi Tukumā. Kad Aleksai bija tikai viens gads, ģimene pārcēlās uz Angliju. 2018. gadā ģimene agtriezās Latvijā un šobrīd jaunā māksliniece dzīvo Cērē un mācās Kandavā, kur Aleksa uzsākusi savas pirmās skatuves gaitas, sacerot dziesmas angļu un latviešu valodās.

Aleksa par sevi: “Es nenožēloju, ka mani vecāki izdarīja izvēli pārcelties uz dzīvi ārzemēs. Es ieguvu stabilas angļu valodas zināšanas, iepazinos ar dažādām kultūrām un cilvēkiem. Līdz 7. klasei es mācījos ģitāras pulciņā, bet paralēli dziedāju korī. 2015. gadā uzstājos skolēnu koru koncertā lielajā Londonas O2 arēnā. Pamatskolā mācījos drāmas, deju un mūzikas novirzienu. Viss mainījās, kad 2018. gadā ģimene izlēma braukt atpakaļ mājās uz Latviju.  Šeit mūzika man kļuva par nopietnu sirdslietu un aizraušanos. Brīvajā laikā sāku pašmācības ceļā lietot komponēšanas un producēšanas programmas. Dzeju sāku rakstīt pandēmijas laikā, kuru tagad lietoju rakstot savas dziesmas.”

Dziesmas video filmēts skaistajā Kandavā, sadarbībā ar Samantu Bētiņu. Video pēcapstrādi paveica studja Dween Productions.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments