Kreisais Krasts izdod jaunu dziesmu

Kreisais Krasts izdod jaunu dziesmu

2023. gada 14. jūnijs

Lielākā hip-hop apvienība Latvijā “Kreisais Krasts” izdod jaunu dziesmu “Augstāk par zemi”, kas ir pirmais vēstnesis no rudenī gaidāmā albuma. Jaunais albums tiks izdots sadarbībā ar vienu no lielākajām pasaules ierakstu kompānijām Warner Music nodaļu Baltijā.

„Kreisais Krasts” (KK) ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kuri pagājušā gadā svinēja apaļu – 20 gadu pastāvēšanas jubileju, tai par godu joprojām notiek “svinības”, šoreiz ar jaunas dziesmas izdošanu un albuma izziņošanu.

Pirmā dziesma no rudenī gaidāmā albuma vēsta: “Dziesma “Augstāk par zemi” ir mūsu kolektīva draudzības un optimisma atspoguļojums muzikālā izpildījumā. Neskatoties uz sistēmas spiedienu un ierobežojumiem, ko izjūtam ikdienā, mēs radām mākslu, lai iedvesmotu sevi un citus turpināt sekot saviem sapņiem un nepadoties mirkļos, kad liekas, ka mēs sākam zaudēt šo īpašo cīņu par brīvību. Dziesma ir novēlējums mūsu klausītājiem sekot savai sirdsbalsij un darīt dzīve to ko mīlam visvairāk. Tomēr tā ir tikai viena un katrs no mums īpašs, kaut arī ne vienmēr to izdodas saskatīt, mēs gribam, lai Jūs to zināt!”

Kreisais Krasts savas pastāvēšanas laikā, un joprojām ir vieni no spilgtākajiem hip-hop tradīciju veidotājiem Latvija kā mūzikā, tā arī dzīvesstilā. Savukārt Warner Music ir viena no vadošajām ierakstu kompānijām pasaulē ar vairāku gadu desmitu bagātu pieredzi mūzikas un šovbiznesa industrijā. Abu pušu sadarbība ir svarīgs posms kā grupas attīstības karjerā tā arī Warner Music Baltic darbības paplašināšanā.

“Ir liels prieks un gods, ka mūsu jau tā lielajam kolektīvam pievienojas tāds sadarbības partneris kā Warner Music, kas palīdzēs mūsu mūziku nogādāt vēl tālāk pasaulē un atbalstīs mūs dažādos procesos, lai varētu pacelt jaunu latiņu savā attīstībā,” sadarbības sākumu komentē apvienības dalībnieks un vadošais jaunā albuma producents Punkts uz I. “Ar lielām cerībām skatāmies uz topošo albumu, kuru tapinam jau kādu laiku. Tas jau tuvojas finiša taisnei. Ir ielikts milzīgs darbs, tādēļ  šis būs mūsu gads!”

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments