Grupai “Instrumenti” jauns singls “Runā Rīga”

Grupai “Instrumenti” jauns singls “Runā Rīga”

2023. gada 29. jūnijs
“Runā Rīga” ir grupas “Instrumenti” svaigākais veikums, kas ir grupas nākamā gada pirmajā pusē gaidāmā jaunā albuma priekšvēstnesis.Dziesmas mūzikas autors Reinis Sējāns stāsta: “Bīts radās spontāni, nemaz nedomājot, ka tas kļūs par kādas dziesmas pamatu. Tikai vēlāk tas neticami organiski satikās ar Marta Pujāta labu laiciņu atpakaļ rakstītu tekstu.

Tās reizes, kad notiek šāda negaidīta saslēgšanās, nostiprina pārliecību, ka, lai arī katrs dzīvojamies savā nodabā, mēs visi viļņojamies kopīgā frekvencē un acīmredzot nu ir pienācis laiks jaudīgai enerģijas izlādei.”Videoklipa idejas autors ir Kaspars Roga, kurš radošās un tehniskās komandas sastāvā uzbūris, grupasprāt, lielisku “Runā Rīga” vizuālo stāstu.

“Kaspars Roga mūziku jūt īpaši vizuāli. Viņam piemīt apbrīnojama spēja pārvērst dziesmas vārdus fantastiskos simbolos, melodiskās līnijas – vibrējošos attēlos. Un bildes ritms – tā prot tikai īsts bundzinieks! Šodien mums ir iespēja piedzīvot viņa talanta un augstākās meistarības krustpunktu,” komentē Jānis Šipkēvics.

Video piedalījušies arī lielākie Latvijas hiphopa grandi – ansis, Gustavo un Ozols.

“Runā Rīgā” režisors Kaspars Roga saka: “Grupa “Instrumenti” allaž bijuši izaicinājumu pilni, un šī dziesma nav izņēmums. Pirmo reizi to noklausoties, kārtējo reizi biju patīkami pārsteigts par grupas radošajiem izaicinājumiem un risinājumiem mūzikā. Šķita tikai loģiski pastiprināt šo sajūtu arī videoklipā, pie kura kopā strādājām brīnišķīgā komandā, acīs mums visiem sprakšķēja kino mīlestības dzirkstele, kas tagad ir materializējusies jaudīgā klipā jaudīgai dziesmai.

Paldies “Instrumentiem” par iespēju, komandai par izturību! Patīkamu skatīšanos, lai Rīga runā!”

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments