Latvijas sliktā meitene “VIŅA” izdod jaunu singlu un video

Latvijas sliktā meitene “VIŅA” izdod jaunu singlu un video

2023. gada 14. jūnijs
Pazīstamā mūziķe “VIŅA” izdod jaudīgu, jaunu singlu ar nosaukumu “Sliktā meitene”. Sadarbībā ar Reini Vilni Baltiņu dziesmai tapis arī videoklips.
Pagājuši pāris gadi, kopš Zelma Jēgere, jeb “VIŅA” ir izdevusi kārtīgu hip hopa gabalu, taču labs nāk ar gaidīšanu. Šis ir jau otrais “VIŅA” singls, ko producējis bītmeikers Alberts Jansons (LESSFUCC, Lessijs) un viņu iepriekšējais kopdarbs dziesma “Tēja ar karalieni” sasniedzis nu jau vairāk kā 2 miljonu skatījumu vietnē YouTube. Arī jaunajam singlam ir visas izredzes iekarot Latvijas klausītāju sirdis un vasaras playlistes.
Jaunā dziesma ir enerģiska, bravūrīgā un ar nelielu humora piesitienu. Tā pat varētu raksturot arī dziesmas videoklipu.
“Gan dziesma, gan videoklips tapa ļoti patīkamā, brīvā un radošā gaisotnē. Tik līdz biju pabeigusi demo, man bija skaidrs, ka šo dziesmu vēlos uzticēt LESSFUCC. Viņš momentāli uzķēra īsto sajūtu muzikāli un mēs pāris dienu laikā kopīgi finišējām dziesmas instrumentāli. Paralēli jau tika plānota klipa filmēšana kopā ar Reini Vilni Baltiņu, ar kuru kopā 2017. gadā tika filmēts videoklips dziesmai “Un nakts”. Es ļoti izbaudīju filmēšanas procesu, jo strādāt ar Reini vienmēr ir bijis jautri, interesanti un mēs spējam viens otru uztvert no pusvārda. Klipa tapšanā iesaistījās un palīdzēja vairāki tuvi draugi, paziņas, kā arī bija iespēja iepazīt pavisam jaunus vēl nesastaptus cilvēkus. Liels paldies visai filmēšanas komandai – Filips Batarags, Andrjus Jaņuns, Arturs Liede, Alberts Jansons, Reinis Vilnis Baltiņš, Līva Felsberga, Salons Tattoo Imanta, Mikus Zūlis, Aija Zūle, Harijs Labarēvičs, Rodrigo Račko, Ivo Račko, Kristaps Lukašēvics, Reinis Rinka, Mārtiņš Alders, Dainis Sumišķis, Klinta Tropa, Līga Mergina, Ernests Šulcs, Denzels, Paula Griščenko, Signetta Bričeva, Igors Šelagovskis, Pēteris Lapiņš, Ernests Lapiņš, Gustavs Batarags, Ralfs Eilands. Īpašs paldies Dāvja māsai.”
Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments