N’Works publicē ALEKSANDRAS jaunākā singla NEDEJOŠU remiksu!

N’Works publicē ALEKSANDRAS jaunākā singla NEDEJOŠU remiksu!

2023. gada 15. jūnijs

Latviešu inteliģentās deju mūzikas producents N’Works (īstajā vārdā Normunds Rutulis) izveidojis un izdevis vasarīgu remiksu dziedātājas ALEKSANDRA jaunākajam singlam NEDEJOŠU, kura oriģināls tika izdots šī gada martā. Nu pieejama arī šīs dziesmas dejojamāka versija.

Remiksa video izmantots, ar mākslīgo intelektu apstrādāts, oriģinālā video materiāls, kas filmēts bez profesionālas tehnikas, vien ar telefonu, pāris cilvēku lokā, izpildot iestudētu horeogrāfiju. Rezultāts ir ļoti saskanīgs un, cerams, uzrunās skatītājus.

Dziesmas autors Oskars Barsuks piebilst: “Personīgi, pārsteidzoši dzirdēt, kā N’Works ietērpis savu versiju noskaņā, kas momentāli asociējas ar vasaras siltajiem vakariem, un, cik  ‘groovīgi’ ir tajā iekļautie papildus mūzikas elementi, kas noteikti liks klausītājam piesist kāju pie zemes dziesmas ritmā.”

“Nevaru sagaidīt, kad klausītāji varēs dzirdēt šo atraktīvo dziesmas versiju. Bija ļoti interesanti un pārsteidzoši izdzirdēt, kāda vīzija par “Nedejošu” alter ego, ja tā var izteikties, bija Normundam Rutulim. Šī versija noteikti dos singlam otro elpu un uzrunās klausītājus, kurus tā nebija sasniegusi līdz šim. Ir ļoti liels prieks sadarboties!”, tā Aleksandra, kura ir aktīva Latvijas mūzikas vidē jau vairākus gadus. Līdz šim ir izdevusi  singlus “Rozā Gaismas”, “Viss Sākās No Jauna” sadarbībā ar mūziķi un producentu Oskaru Barsuku un skaņu inženieri Jāni Šmēdiņu jeb Faktu. Dziedātāja piedalījusies šovos – konkursos “X Faktors”, “Gudrs Vēl Gudrāks”, “Ghetto Faktors”.

Remiks straumēšanai – https://fanlink.to/nedejosu_remix

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments