Sudden Lights izdod enerģisku vasaras hitu “Mēs turpināmies”

Sudden Lights izdod enerģisku vasaras hitu “Mēs turpināmies”

2023. gada 29. jūnijs

Dziesma veidota rokmūzikas noskaņās, iedvesmojoties no hiphopa tekstiem, un tai tapis arī videoklips. “Mēs turpināmies” ir vēstnesis gaidāmajam grupas lielkoncertam Mežaparka Zaļajā teātrī 16. septembrī.

“Dziesma tapa šī gada pavasarī kā Sudden Lights apliecinājums, ka mēs negrasāmies apstāties, neraugoties uz apkārtējo viedokļiem vai ekspektācijām. Tas notika paralēli dalībai Eirovīzijā, kas mūsos izraisīja dažādas emocijas, lika atskatīties uz paveikto un vēlreiz nodefinēt sev, kāpēc mēs vispār radām mūziku. “Mēs turpināmies” ir mūsu paziņojums, ka mēs esam šeit uz palikšanu, un saviem klausītājiem gatavojam arvien jaunus pārsteigumus,” stāsta grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis.

Dziesmas videoklipa režisore ir Tīna Zariņa. Tajā kā retrospekcija tiek izdzīvots grupas bezpublikas koncerts viesistabā, kas sākas un beidzas ar vienu un to pašu – paklanīšanos. Videoklips daļēji filmēts atpakaļgaitā, simbolizējot dziesmas retrospektīvo vēstījumu.

“Mēs turpināmies” pieejama visās straumēšanas platformās. Jau ziņots, ka grupa Sudden Lights izziņojusi savu līdz šim vērienīgāko koncertu, kas norisināsies Mežaparka Zaļajā teātrī 16. septembrī. Tas būs pirmais pašu rīkotais grupas brīvdabas koncerts.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments