Latviešu mūzikā nu var atrast jaunu izpildītāju ar intriģējošu nosaukumu Dakam Taskrata

Latviešu mūzikā nu var atrast jaunu izpildītāju ar intriģējošu nosaukumu Dakam Taskrata

2023. gada 13. jūlijs

Īstajā vārdā Lauris Vorobjovs, un viņš nāk no Saldus. Lai gan, līdz šim nekad agrāk nav nodarbojies ar mūziku, Lauris vienmēr bijis aktīvs mūzikas patērētājs, reizēm sacerējis kādu savu skaitāmpantu, bet nekad iepriekš nebija nopietni mēģinājis ielauzties mūzikas lauciņā.

Jaunā Dakam Taskrata dziesma “Kur dibentiņi tirinās” sevī apvieno tādus mūzikas žanrus kā grime music, UK garage, bassline, British hip hop un funk.

Atsvaidzinoša ir Laura pieeja nenākt ar ierasto hiphoperu vēstījumu “viss, kas bijis līdz šim, ir s…”, bet gan vēlme radīt ko tādu, kas rada fonu lieliskai ballītei un izsauc pozitīvas emocijas. Par savu līdzinieku šajā jomā Lauris uzskata ballīšu gigagrupu Bermudu divstūris.

Dakam Taskrata “Kur dibentiņi tirinās” dzirdama gan paša Laura balss, gan arī japāņu/amerikāņu izcelsmes dziedātājas @thefarrahmonste vokāls. “Tā kā mūsdienās gandrīz visi jaunieši saprot angļu valodu, kāpēc gan netaisīt dziesmu divās valodās uzreiz? Klausieties mani Spotify jau no 1. jūlija,” tā par dziesmas konceptu izsakās pats Lauris.

Līdz šim no Latvijas dīdžejiem par dziesmu ir saņemtas tikai lieliskas atsauksmes, un daži no viņiem jau pieteikušies uztaisīt remiksu. Lauri iedvesmo arī fakts, ka mūziķa ģimene abām rokām atbalsta viņa pirmos soļus mūzikā.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments