Andrim Ērglim jauns “Stāsts”

Andrim Ērglim jauns “Stāsts”

2023. gada 11. oktobris

Dziedātājs Andris Ērglis klausītājus iepazīstina ar dziļi emocionālu un patiesu dziesmu “Stāsts”. Dziesma apzināti tiek izdota tieši rudenī, jo, kā uzskata pats mūziķis – tas ir gadalaiks, kurā ir vislielākās pārdomas par dzīvi, par lēmumiem un ikdienas ritējumu. Mūzikas autors ir Andris Ērglis, tekstu sarakstījis Andra draugs un tuvs kolēģis Mārtiņš Kanters.

Dziesma ir stāsts par cilvēka dzīvi. Par cilvēkiem mūsu dzīves ceļā, par dzīves līkločiem un grūtībām, kas mums jāpārvar. Lai šī dziesma katram ļauj paskatīties uz savu dzīvesstāstu un palīdz celties, kad tas visvairāk nepieciešams un palīdz novērtēt to, kas ir dzīves lielākā vērtība – cilvēkus mums līdzās. Dziesmas vijīgā un dzīvā noskaņa rada ne tikai pārdomas, bet arī spēku nepadoties un darīt.

“Šīs dziesmas izdošana man personīgi ir liels izaicinājums. Šis stāsts, iespējams, ir atklātākais un patiesākais, ko līdz šim esmu dziedājis savam klausītājam. Vienlīdz tā ir arī mana liela uzdrošināšanās izstāstīt šo stāstu un ceru, ka mani atbalstītāji to sapratīs – sapratīs pareizi. Vēlos pateikt lielu paldies tieši Mārtiņam, jo viņš ļoti precīzi ir uzrakstījis vārdus, kuri daudzus gadus ir bijuši manā galvā. Savas domas un sajūtas esmu uzrakstījis dziesmas melodijā, savukārt Mārtiņš manas domas pierakstījis dziļā, tiešā un atklātā tekstā”, par dziesmas tapšanu saka Andris.

“Man liels prieks, ka varēju Andrim sarakstīt vārdus tieši šai dziesmai. Melodiskā līnijā sajutu to, ko viņš no sirds dziļumiem vēlas pateikt savam klausītājam. Manuprāt, ir sanācis ļoti baudāms gala rezultāts, ceru, ka to novērtēs arī citi”, tā sadarbību raksturo teksta autors, mūziķis Mārtiņš Kanters.

Lai dziesmas vēstījums klausītājiem palīdz saprast savu dzīves ceļu un šajā rudenī katram sev pašam izstāstīt savu dzīves Stāstu.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments