Grupa “Kautkaili” izdod jaunu dziesmu “Ļauj man” un izziņo debijas albumu

Grupa “Kautkaili” izdod jaunu dziesmu “Ļauj man” un izziņo debijas albumu

2023. gada 11. oktobris

Pēc ilgākas muzikālās pauzes, grupa “Kautkaili” atgriežas ar jaunu dziesmu “Ļauj man” un izziņo debijas albumu, kas iznāks 24. novembrī. Albuma iznākšanu grupa svinēs ar koncertu M/Darbnīcā.

Par dziesmu “Ļauj man” grupas soliste un dziesmas teksta autore Kristīne Pāže stāsta: “Apkārtējās sabiedrības radītie stereotipi un maldinošās ekspektācijas kalpojušas par iedvesmu šai muzikāli saulainajai dziesmai par ne tik saulaino cilvēka dabu. Reizēm ir vēlme iet pret straumi un izrauties no ierastā, pārspīlētā “man viss ir lieliski” burbuļa, tādējādi ļaujot sev pilnu emociju gammu.” Dziesmu papildina tās video klips, ko veidojuši Artūrs Rudavs un Alfrēds Sebris.

Dziesmu “Ļauj man” klausies šeit: https://orcd.co/laujman

24. novembrī grupa laidīs klajā savu debijas albumu “Kāda jēga”. “Šis albums būs pašterapeitisks attiecību vērojumu stāsts – par sevi, līdzcilvēkiem un mums kā sabiedrību, aicinot izzināt un pieņemt savus dziļumus. Dziesmu stāsti, kas gana ilgi dzīvojuši mūsu prātos, nu ar nepacietību gaida, kad tiks nodoti tālāk mūsu klausītājiem,” stāsta Kristīne.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments