N’WORKS publicē savu piekto remiksu albumu RITMOSFĒRA

N’WORKS publicē savu piekto remiksu albumu RITMOSFĒRA

2023. gada 27. novembris

Inteliģentās latviešu deju mūzikas producents N’Works, zināms arī kā Normunds Rutulis, publisko savu piekto remiksu albumu “Ritmosfēra”, kurā apkopojis trīs gadu laikā radītos latviešu dziesmu remiksus. To starpā, arī lietuviešu funk grupas Gin Gas jaunākā singla “Brodvejus” versiju.

Remiksu albumā iekļauti Ivo Grīsniņa Grīšļa jaunākā singla “Pāri” , ArtifexLV “Atpakaļ” un Riga Reggae “Zvans pie durvīm” drum’n’bass žanrā veidotas versijas. Tomēr elitārie souful house un nu disco deju mūzikas žanri izmantoti pārsvarā. Pārsteidzošu popularitāti ieguvušais Raimonda Paula “Vīrietis labākos gados, muzikālās apvienības “Vintāža” izpildījumā, kura remiksā izmantoti dzīvā koncerta ieraksta faili. Elegantais Neaizmirstulīšu “Es vēlos vienu vien”, uzlecošās popzvaigznes Aleksandras “Nedejošu” un Dārtas Stepanovas “Tālāk jāiet”, ar deju mūzikai netipisku, bet labi iederošos DaGamba čella tēmu. Klasisko Gunāra Rozenberga “Diskorozi” šeit varam saklausīt atjaunotā versijā, kurai jaunu melodiju ieskaņojusi grupas Soul 2 Soul vokāliste Charlotte Kelly, bet lietuviešu funk grupas Gin Gas singls “Brodvejus” ieturēts šobrīd aktuālajos UK Garage ritmos. No latviešu pop klasikas jaunā tērpā arī Katrīnas Gupalo “Par pēdējo lapu” un Māra Ozoliņa “Maziņā neziņā”. Arī Riharda Bērziņa Supernovas kandidāta, dziesmas “One plus one” versija, kura oriģināli ieskaņota ¾ takstmērā, un Oskara Deigeļa “Teiksi reiz paldies”. Kopumā 14 remiksu izlase, kas spilgti iezīmē N’Works DNS.

“Ritmosfēra” nosaukums veidots no vārdiem ritms un atmosfēra, kas precīzi ieskicē šo abu lielumu klātesamību N’Works radošajā procesā un rezultātā.

Albuma aranžējumu autors, programmētājs, skaņas dizaineris, producents un izdevējs – N’Works. Skaņas pēcapstrādi veica Jānis Kalve. Fotografēja Lauris Vīksne. Albuma vāciņa dizainu un salikumu veidoja  Linda Rutule-Treimane.

N’Works latviešu valodā nozīmē Normunda Darbnīca. N’Works remiksu albums “3.45” tika nominēts Zelta mikrofona kategorijā “labākais deju vai elektroniskās mūzikas albums” 2017.gadā, bet par savu pirmo albumu “Double B tonality” 2010. gadā tika apbalvots ar “Latviešu ierakstu Gada balvu” par labāko deju vai elektroniskās mūzikas albumu.

RITMOSFĒRA straumēšanai un lejupielādei https://fanlink.to/ritmosfera

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments