Ar dziesmu “Neviens” Latvijas mūzikā debitē grupa “Idille”

Ar dziesmu “Neviens” Latvijas mūzikā debitē grupa “Idille”

2024. gada 31. janvāris

Nupat jauna pašmāju grupa ar vārdu “Idille” izdod sirsnīgu dziesmu “Neviens” ar filmiņlentas mūzikas videoklipu.

Dziesma ir par draudzību un apraksta tās niķīgo, bet mīļpilno dabu. Noskaņa sākotnēji ir meditatīvi mierpilna, bet tā izaug līdz pasaulīgi lielai kulminācijai.

Grupas dalībnieki ir pieredzējuši uz lielām skatuvēm: Rūdolfs Daņiļevičs uzstājās kopā ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Ozols, “KautKaili”. Kristiāns Kosītits ir grupas “Carnival Youth” basists.  Kā arī Gunārs Gaumigs un Ralfs Brieze piedalījušies dažādu mūzikas apvienību projektos.

Dziesmas videoklips tika uzņemts vienā no 2023. gada lietainās vasaras saulainajām dienām. Filmiņkameras ruļļa 11 minūtēs tika iemūžināts skaists video par pēdējiem diviem klaidoņiem uz nesteidzīgās pasaules virsmas. Lentas filmiņas pēdējais kadrs ir dziesmas artwork jeb mākslinieciskais vizuāls.

Grupa aizsākās 2022. gada nogalē ar Gunāru un Rūdolfu, sacerot un ierakstot pašiem dziesmas, viņi ir debijas “Neviens” autori. Grupai vēlāk pievienojās Kristiāns un Ralfs. “Idilli” saista dažādi muzikālie virzieni, kurus vieno episki spilgtas kulminācijas ar pasaulīgām vēsmām, ko gan tuvāko mēnešu laikā varēs dzirdēt nākamajās dziesmas.

Dziesma “Neviens”  ir pieejama visās straumēšansas platformās.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments