“Astro’n’out” un Shipsea vienojas kopīgā dziesmā “Vēstules”

“Astro’n’out” un Shipsea vienojas kopīgā dziesmā “Vēstules”

2024. gada 10. janvāris

Grupa “Astro’n’out”, noslēdzot ļoti darbīgo – jaunā albuma “777” un Arēnas koncerta gadu –, dāvina saviem klausītajiem nelielu pārsteigumu: “Baložu pilni pagalmi” sarakstīto dziesmu “Vēstules” Māras Upmanes-Holšteines un Shipsea izpildījumā.

Dziesmas “Vēstules” kaverversija, kuras oriģinālautori un izpildītāji ir grupa “Baložu pilni pagalmi”, pirmo reizi publiski uz skatuves “Astro’n’out” un Shipsea izpildījumā izskanēja šī gada 3. novembrī kā negaidīts pārsteigums grupas “Astro’n’out” lielkoncertā Arēnā Rīga. Šis dzīvā izpildījuma ieraksts šodien tiek publiskots YouTube un lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Dziesmas “Vēstules” izpildīšanu arēnas koncertā iedvesmoja iepriekš sociālajā tīklā “Instagram” daudzu sekotāju atsaucību iemantojušais video, kurā abi mūziķi rotaļīgā saspēlē izpilda šīs dziesmas fragmentu. “Nejauši pamanīju Instagram reel video, kurā Shipsea spēlēja man vienmēr tik nozīmīgās dziesmas Vēstules kaverversiju. Biju spontāna, emocionāla un nevarēju neatbildēt ar video versiju, jo sajūtās viņš bija iekāpis manā dziesma! Šis nejaušais žests iekustināja pavisam dabīgu vilni, kas aizveda līdz Arēnas koncertam un turpina vest tālāk,” teic “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteine.

“Man ir sajūta, ka ar Māru jau izsenis esam sarunājušies mūzikā – viens otram sūtot vēstules caur savām dziesmām. Tagad beidzot esam apsēdušies pie viena vēstuļpapīra un uzrakstījuši kopīgu pateicību pasta balodim Mārim Švernam, kura mūziku abi ļoti mīļojam,” saka Shipsea.

Bet grupas “Baložu pilni pagalmi” solists Māris Šverns poētiski atbild šai Māras un Shipsea vēstulei: “Rokraksti mani, tavi, viņa, viņas, viņu, mūsu sirdsraksti vakar, šodien, rīt .. vienmēr.”

Grupa “Astro’n’out” izsaka pateicību visiem saviem atbalstītājiem, faniem un sekotājiem, kuri grupai palīdzējuši aizvadīt neaizmirstami jaudīgu gadu, jo 2023. gads paliks grupas vēsturē ierakastīts ne tikai ar “Astro’n’out divdesmitgadi, bet arī ar grupas septītā studijas albuma “777” radīšanu, ar grupas līderes Māras Upmanes-Holšteines autobiogrāfiskās grāmatas “Piezīmes uz šaubu malām” veiskmīgu izdošanu, ar četriem jauniem klajā laistiem singliem no jaunā albuma (“Manifestē”, “777”, “Ielīmēts”, “Ilgošanās zvani”), kas ieņēmuši stabilu pozīciju radio staciju rotācijā un digitālajās straumēšanas vietnēs, ar neaizmirstamu līdz šim lielāko “Astro’n’out” solokoncertu Arēnā Rīga, kas “burtiski” saviļņoja vairākus tūkstošus klātesošo.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments