Mūziķu apvienība “MUUD” izdod otro singlu “Nomaina Rīti”

Mūziķu apvienība “MUUD” izdod otro singlu “Nomaina Rīti”

2024. gada 31. janvāris

Dziesmas ierakstā piedalījās vairāki reperu apvienības “Kreisais Karsts” dalībnieki – Mārtiņš Mednis, Ingus Šusts (Punkts uz I), Henrijs Mucenieks, kā arī mūziķis Jānis Krūmiņs, kas iepriekš pazīstams ar dalību hiphop projektā “Olas”.

“Dziesmas motīvs ir par to, ka “rīts gudrāks par vakaru”, un to, ka vakardienas problēmas un sarežģījumi izgaisīs pienākot jaunai dienai, kas nesīs jaunas iespējas. Galvenais nenolaist galvu un turpināt strādāt,” norāda Ingus Šusts.

“Dziesmā apspēlēta mūžsenā patiesība, ka viss vienmēr ir līdzsvarā – Iņ un Jaņ. Nav diena bez nakts, nav ļaunā bez labā, nekas nav viennozīmīgi, jo viss notiek cikliski un viļnveidīgi. Personīgi man, šīs kompozīcijas vēstījums asociējas ar apziņu, ka notiek nemitīga kustība –
virzība uz priekšu, kā pa spirāli. Līdz ar to jebkas, kas šodien ir “neveiksme”, rītdien var kļūt par “veiksmi”. Galvenais, kā mēs katrs uztveram un sagremojam šīs situācijas. Ko darām, lai ietekmētu iznākumu? Labrīt, klāt ir jauns rīts! Katra diena ir jauns sākums!” norāda Jānis
Krūmiņš.

Muzikālo pavadījumu sacerējis Armēnijas producents “Placcebo Beats”, ģitāru iespēlējis Henrijs Mucenieks no grupas “Līvi”. Šis ir otrais singls no apvienības gaidāmā albuma. Jaunais singls tapis Kreisā Krasta studijā, kur arī tapusi dziesmas pēcapstrāde. Tam radīts arī videoklips, kuru iemūžināja grupas dalībnieki un montēja Toms Rings.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments