Būū publicē ilgi gaidītās balādes “Vienītī” dzīvo ierakstu un izziņo gaidāmo EP

Būū publicē ilgi gaidītās balādes “Vienītī” dzīvo ierakstu un izziņo gaidāmo EP

2024. gada 15. februāris

Pēc fanu pieprasījuma, Būū izdod savas vienīgās romantiskās balādes dzīvo ierakstu, kas tapis 2023. gada vasarā, vienā no mākslinieces koncertiem.

Dziesma “Vienīti”, tās emocionāli atklātā vēstījuma, dziļuma un plašā skanējuma dēļ, guvusi lielu rezonansi un pieprasījumu koncertos, kā rezultātā, tika nolemts izdot tieši tās dzīvo versiju, kā arī, uzfilmēt dziesmas videoklipu.
“Pirmo reizi izdodu dziesmu, kuru pirms publicēšanas, jau ir dzirdējuši tūkstošiem cilvēku. Situācija ir tāda, ka uzrakstīju mīlestības balādi, no kuras ilgi kautrējos, bet caur kautrību, radās skaista sasaiste ar publiku, jo divu vasaru garumā mēs šo dziesmu spēlējām tikai un vienīgi dzīvajā. Katrā koncertā šī bija mana atkailināšanās dziesma. Tā, kuras laikā es valdīju asaras. Neliels intīms noslēpums. Un tagad, kad tā ir piejeama visiem, man šķiet, ka ir izveidojusies neredzama saite ar tiem cilvēkiem, kas ir to kopā ar mani pieredzējuši dzīvajā.” (Būū par singlu)
“Izdot dzīvos ierakstus vienmēr ir bailīgi, jo tajos dominē atklātums un tehniskās kļūdas, taču esmu pietiekami izaugusi kā māksliniece, lai spētu parādīt arī nepilnības. Šādā autentiskā, atkailinātā un brīvā enerģijā arī top gaidāmais EP. Gandrīz viss tā sižets norisināsies mežā, rituālos un dziļi, dziļi emocijās.” (Būū par EP)

Šogad gaidāmais EP būs dziedātājas Būū pieturpunkts dziesmu izdošanai latviešu valodā. Pēc plānotā EP izdošanas, māksliniece plāno turpmāk klausītājus iepazīstināt ar savu daiļradi angļu valodā. Vasarā Būū un viņas pavadošo grupu varēs baudīt dažādos pilsētu un novadu svētkos, kā arī, citos pasākumos.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments