GUSTAVO jauna dziesma

GUSTAVO jauna dziesma

2024. gada 6. marts

GUSTAVO jaunais skaņdarbs un tā videoklips ”Kāds sakars?” ir pirmais no gaidāmā četru singlu maratona. Līdz ar jaunā singla publicēšanu Gustavo izziņo arēnas koncertu, kas notiks 6. decembrī Arēnā Rīga.

“Kad uzsāku veidot savu ceturto studijas albumu “Tagad tikai sākās” tāpat kā daudzus, mani satrieca kaimiņvalstī notiekošā ģeopolitiskā traģēdija. Šokējošās ziņas par karu uzjundīja virkni spēcīgu pārdzīvojumu un emocionālu jautājumu. Nolēmu dažus no tiem apkopot un izpaust dziesmas formā, lai tādējādi ilustrētu pēdējā albuma tapšanas kontekstu,” jauno dziesmu piesaka Gustavo.

Četru turpmāko nedēļu laikā ik trešdienu visās straumēšanas platformās tiks publicēta viena jauna dziesma un tās ekranizācija. Jauno GUSTAVO singlu maratons tiks noslēgts 27. martā, kad dienasgaismu ieraudzīs mūziķa ceturtā studijas albuma “Tagad tikai sākās” pārizdevums jeb deluxe versija, kas ir papildināta ar četrām dziesmām un vienu muzikālu etīdi.

“Pagājušā gada noslēgumā kopā ar režisoru Rihardu Gēci nonācām līdz diezgan trakai idejai — uzfilmēt videoklipus visām četrām jaunajām kompozīcijām. Tā radās doma par singlu un īsu videoklipu maratonu, kurā tos publicētu reizi nedēļā, lai mēneša beigās apvienotu muzikālā īsfilmā,” komentē autors.

Vienlaicīgi ar jaunā singla “Kāds sakars?” publicēšanu Gustavo izziņo šī gada vienīgo koncertu jeb arēnas šovu, kas notiks 6. decembrī Arēnā Rīga.  Koncerts tiks veltīts ceturtajam studijas albumam “Tagad tikai sākās”.

“Pēc iepriekšējā arēnas lielkoncerta, kuru veltīju  debijas albumam “Beidzot!”, saņēmu ļoti daudz sajūsmas pilnu atsauksmju par scenogrāfijas un vizuāliem risinājumiem, kas to padarīja par spilgtu un pārdomātu šovu,” saka Gustavo. “Toreiz ar komandu panācām to, ka kustība pa skatuvi notika ne tikai horiznotālā plaknē, bet arī vertikālā. Vietām mums pat sanāca padzēst robežas starp to, kas notiek realitātē un to, ko rādīja milzu ekrānā. Šoreiz latiņu scenogrāfijas ziņā celsim vēl augstāk, izmantojot Arēna Rīga lielo telpu tā, ka droši varēs pateikt — jā, lūk, tas ir pamatīgs arēnas šovs, kuru ir bauda ne tikai klausīties, bet arī skatīties. Tā noteikti būs mana līdz šim dinamiskākā un dramaturģiskiem pavērsieniem bagātākā koncertprogramma, kurā apvienošu jaunā albuma materiālu un, protams, spilgtākos hitus,” uzsver mākslinieks.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments