Duets “Reimaņi”, sadarbībā ar dziesmu autoru un producentu Ingaru Viļumu, izdod debijas singlu

Duets “Reimaņi”, sadarbībā ar dziesmu autoru un producentu Ingaru Viļumu, izdod debijas singlu

2024. gada 4. aprīlis

X-faktorā iepazītais duets “Reimaņi” klausītājiem nodod savu pirmo debijas singlu “Divi vārdi”, kurā apvienojušies Gita, Reinis un Ingars Viļums.

“Dziesmas ideja un melodija burtiski iedzīvojās mūsos. Katrs esam bijuši situācijā, kurā lūgt piedošanu nav bijis tas vieglākais ceļš. Taču, kā vienā no dziesmas rindām rakstīts – “klusums nepiedod”! Mums tomēr nākas paust savu atvainošanos skaļi. Lai cik grūti būtu ‘’pārkāpt pāri’’ savam EGO, piedošanu lūgt ir cilvēcīgi. Tas nereti var mainīt dzīvi, ticiet”, tā par dziesmu izsakās Reinis.

“Cik apbrīnojami, ka tikai divi vārdi spēj izmainīt tik daudz. Protams, bez vārdiem būtu jābūt arī patiesai vēlmei lūgt piedošanu. Neizsakāms paldies Ingaram par šo dziesmu, kurā spējam izdziedāt aktuālo skaistā melodijā un ceram, arī klausītājiem kaut kas no šī radošā mākslas darba aizķersies,” par izdoto dziesmu stāsta Gita.

Mēs, cilvēki, nemitīgi kļūdāmies, jo tikai tādā veidā mēs attīstāmies. Un savu kļūdu atzīšana arī ir pirmais solis ceļā uz atvainošanos! Divi vārdi, ‘’Lūdzu, piedod!’’, skan šķietami vienkārši, bet, kad tie ir jāizrunā un otram jāpasaka atbilstošajā situācijā, to izdarīt nemaz nav tik viegli!

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments