Bad Habits jauns singls “Vieglums”

Bad Habits jauns singls “Vieglums”

2024. gada 29. maijs

Pašmāju grupa “Bad Habits” ir priecīgi izziņot jaunu dziesmu “Vieglums”, kas radusies nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” radošajā nometnē. Fonds sniedz atbalstu grūtībās nonākušiem Latvijas mūziķiem, kas šis procesam deva vēl lielāku emocionālu pienesumu.
Dziesma “Vieglums” sevī ietver īsteni vasarīgu brīvības noskaņu un jaunības maksimālisma esenci.

Grupas solists Mārtiņš Balodis stāsta – “Dziesma, radošās nometnes laikā, pie manis atnāca ļoti viegli. Piedalīties nometnē mani uzaicināja talantīgā mūziķe Katrīna Dimanta, sakot, ka tur būs ļoti radoša un kreatīva vide, un viņai bija taisnība. Dziesma, atbilstoši nosaukta “Vieglums”, tapa ļoti viegli, iedvesmojoties no “Fonds Līdzskaņa” misijas atbalstīt pašmāju mūziķus un dot viņiem spārnus, lai turpinātu iedvesmot. Dziesma ir kopprojekts, kas radies iesaistoties vairākiem radošiem prātiem. Dziesmu tekstam pienesumu deva talantīgā Laima Dimanta, kas papildināja dziesmas lirisko naratīvu, tikmēr Ingars Viļums sniedza padomus un dziesmas basa līniju. Vokālistes Olga Palušina un Laima Dimanta nodrošināja burvīgas harmonijas, bagātinot dziesmas gaisīgo un vieglo sajūtu.

Dziesmai tapis arī mūzikas video, kura režisors ir Jānis Romanovskis, sadarbībā ar Wind Films. Videoklipa stāsts ir par vidusskolas izlaiduma balli, kurā divi jaunieši ieskatās viens otrā un metās neaizmirstamā piedzīvojumā. Skatoties šo video, daudzi no mums varēs atcerēties to
brīnišķīgo bezrūpības sajūtu, kas mūs pavadīja skolas gados. Māriņš Balodis :”Klipa stāsts atspoguļo īslaicīgus, bet spilgtus jaunības mirkļus. Tas ir par mirkļa tveršanu un skaistu atmiņu radīšanu, ko “Vieglums” cer iedvesmot savos klausītājos.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments