Ivo Grīsniņš Grīslis izdod vasarīgu singlu “SAVALDI MANI”

Ivo Grīsniņš Grīslis izdod vasarīgu singlu “SAVALDI MANI”

2024. gada 22. maijs

Skaņdarba enerģiskais skanējums un pozitīvā noskaņa lieliski iezīmē vasaras sākumu, kas mūziķiem vienmēr ir jaunu piedzīvojumu un izaicinājuma pilns.

Dziesmas galvenais vēstījums ir par mūsu iekšējo brīvību, par to cik daudz  ļaujamies savām idejām un sapņiem un tam, kā īstenojam tos. Ikvienā no mums ir milzīgs potenciāls un tikai no pašiem ir atkarīgs kā to realizējam. “Šīs dziesmas radīšana notika ļoti viegli un harmoniski, tāpēc man bija svarīgi, lai šī sajūta nonāk līdz klausītājiem.  Brīdis, kad īstenojas kāda iecere vai sapnis, vienmēr ir ļoti īpašs. Tieši tādā laikā, kad sajutu savu iekšējo spēku un varēšanu, radās šī dziesma ” –  saka dziesmas autors Ivo. Dziesma ļoti uzlādē, tāpēc ir cerība, ka arī klausītāji tajā spēs smelties iedvesmu, lai šo vasaru izbaudītu no sirds! Šajā ātrajā laikmetā mēs nevaram sēdēt un gaidīt, kad kaut kas notiks pats no sevis, ir jāņem dzīves groži savās rokās un jādodas pretī piedzīvojumiem. Dziesmas ierakstā piedalījušies Ivo skatuves kolēģi un domubiedri no apvienības “Ivo&Positivo”, kas visbiežāk sastopama visdažādākajās ballītēs un svētku pasākumos. Mūziķu ilggadējā saspēle ļoti labi jūtama arī dziesmas ierakstā, kur mūziķi lieliski papildina viens otru!

Sadarbība ar dziesmas producentu Ingaru Viļumu jau iepriekš vainagojusies ar vērā ņemamiem sasniegumiem vadošo Latvijas radio staciju topos.

“Man prieks, ka mums ir izdevies radīt enerģijas pilnu dzīvās grupas skanējumu. Ir sajūta ka dziesma ir dzīva, tā elpo” – saka producents Ingars Viļums.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments