Kanters turpina „country” ceļu un izsludina solokoncertu šī gada rudenī!

Kanters turpina „country” ceļu un izsludina solokoncertu šī gada rudenī!

2024. gada 16. maijs

Dziedātājs Mārtiņš Kanters publicējis jau otro veikumu „pop country” stilā. Šajā reizē vārdus un mūziku radījis pats Mārtiņš, savukārt dziesmas producenta pienākumus uzņēmies mūziķis Jānis Čubars, kurš pirms 10 gadiem palīdzējis arī mākslinieka pirmā solo albuma  „Pieskāriens” tapšanā.

„Dziesma „Dzīvi dzīvot” vēsta par mums pašiem, ik katru no mums. Mēs savā ikdienā skrienam un reizēm piemirstam, ko no dzīves vēlamies. Manuprāt, izdevies saulains aicinājums ļauties dzīvei, doties iepazīt pasauli, iemācīties ko jaunu vai vienkārši baudīt dzīvi.”- tā par jauno veikumu izsakās Mārtiņš.

Dziesmai tapis arī videoklips, ko veidojis Kaspars Kambars. Video radīšanas laikā krustu šķērsu izstaigātas Rīgas ielas, lai atrastu pēc iespējas dažādākas lokācijas, kurās izdziedāt „Dzīvi dzīvot”.

Mārtiņš Kanters aktīvi gatavo jaunu albumu un koncertprogrammu ar nosaukumu „Vēstulēs”. Albuma prezentācijas koncerts notiks šī gada 26.oktobrī, kultūras centrā „Ulbrokas Pērle”. Biļetes pieejamas „Biļešu paradīze” kasēs.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments