Kapteinis Reinis un Kristaps Strūbergs publisko jaunu ierakstu “Ko Man Darīt”

Kapteinis Reinis un Kristaps Strūbergs publisko jaunu ierakstu “Ko Man Darīt”

2024. gada 16. maijs

Klajā nākusi Kapteiņa Reiņa un Kristapa Strūberga sadarbības dziesma “Ko Man Darīt”, kura ir par piedošanu, ticību un paļaušanos augstākam spēkam, kas savedis kopā abus dziesmas dalībniekus.

“Dažu apkārtējo cilvēku ietekmē bija radies konflikts mūsu starpā, taču, laikam ejot, sapratu, ka mums ir daudz kā kopīga un esam gājuši cauri līdzīgai ellei, tāpēc vēlējos atrisināt attiecības ar Strūbergu. Bija traki noskatīties, kā viņam tuvākie, pēdiņās, draugi pie pirmajām problēmām ir spējīgi uzmest sev tuvu cilvēku, tikai lai neciestu viņu naudas maki.” komentē Reinis.

“Sadarbība ir Kapteini Reini ir visai loģisks nākamais solis šajā muzikālajā periodā. Pateicoties Horenam, mēs sākām eksperimentēt studijā un procesa laikā papildinājām viens otra stiprās puses. Man šķiet, ka viena no vērtīgākajām skalām, tieši saistībā ar darbu studijā, ir iegūt kaut ko jaunu. Vai es iznāku no studijas labāks? Dažreiz ir ļoti svarīgi pamainīt kaut ko savos radošajos ceļos un skatīties, kur tas novedīs. Reinis man parādīja šīs dziesmas ideju, man ļoti iepatikās atmosfēra, trip hopīgais bīts un tad es ar frīstailu atradu ritmisko un melodisko risinājumu, kuru pēc tam, manuprāt, ļoti veiksmīgi izdevās apaudzēt un papildināt no Reiņa puses.” saka Kristaps.

“Šajā sadarbības dziesmā daudz mācījāmies viens no otra, apzinājāmies viens otra stiprās un vājās puses, palīdzot viens otram nonākt pie labāka rezultāta.” turpina Reinis.

“Man ir liels prieks, ka izdevās izveidot dziesmu, kurai ir nozīme – dziesmu, kuras vārdi nav tukša skaņa.” Papildina Kristaps.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments