Patrisha izdod dziesmu un videoklipu “Pilsēta no lauskām”

Patrisha izdod dziesmu un videoklipu “Pilsēta no lauskām”

2024. gada 23. maijs

Populārā latviešu mūziķe Patrisha šodien, 20. maijā, klausītājiem nodod jaunu dziesmu “Pilsēta no lauskām”, kas vēsta par cīņu ar iekšējiem pārdzīvojumiem un grūtu brīžu pārvarēšanu. Līdz ar jauno skaņdarbu tiek prezentēts arī videoklips šai dziesmai.

“Pilsēta no lauskām”  vārdu autori ir pati Patrisha un Dagnis Roziņš, savukārt mūziku sarakstījuši Patrisha, Dagnis Roziņš un JJ Lush, kurš ir arī dziesmas producents. Dziesmā tās autori centušies aprakstīt sajūtu, kas raksturo iekšējo cīņu ar savām domām, kuras nereti piemeklē un vajā katru, kā arī skumjām sajūtām, kas rodas savu dzīves notikumu ietekmē vai līdzpārdzīvojot citiem.

“Dienā, kad braucu uz studiju, lai radītu šo dziesmu, vēroju cilvēkus Rīgas centrā. Redzot ikdienišķas, taču katram cilvēkam dziļi personiskas ainiņas, aizdomājos par to, ka, neraugoties uz katra iekšējiem pārdzīvojumiem, pats svarīgākais ir tas, ka pie mums valda miers. Mēs katrs varam baudīt savu dienu – kāds nesteidzīgi ēdot smalkmaizīti, cits vērojot skatlogā grāmatas, taču paralēli mūsu realitātei citur pasaulē cilvēki šobrīd iet cauri šausmām un sāpēm,” saka Patrisha.

Patrisha ir pārliecināta, ka ikviens no mums vēlas piedzīvot mazāk sāpju un rūgtuma, bet vairāk prieka, miera un saticības, tādēļ dziedātāja aicina atcerēties, ka pēc grūtiem mirkļiem ir iespējams atkal izkāpt saules gaismā, sajust vēja brīvību, vieglumu un turpināt cīnīties par savu dzīvesprieku.

“Es vēlētos, lai dziesma un tās vēstījums kalpo kā atgādinājums tam, ka mēs visi saskaramies ar  situācijām vai cilvēkiem, kas mums sagādā vilšanos un tas var mūs lauzt, radīt nepārliecību  un raisīt jautājumus par dzīvi. Tajā pašā laikā ir jāatceras, ka arī grūtie brīži ir pieredze, kas mums ļauj atklāt un nostiprināt savu personību, uzskatus un viedokli, vienlaikus saglabājot turpmāko cīņas sparu,” norāda Patrisha.

Dziesmai “Pilsēta no lauskām” tapis arī videoklips, kuru veidojusi režisore Svetlana Licova ar savu komandu.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments