VIŅA kopā ar Ralfu Eilandu izdod jaunu singlu no gaidāmā albuma.

VIŅA kopā ar Ralfu Eilandu izdod jaunu singlu no gaidāmā albuma.

2024. gada 2. maijs

Mūziķe VIŅA (īstajā vārdā Zelma Jēgere) nāk klajā ar minimālistisku balādi “Ikvienas nakts sakars”, kas lieliski ies kopā ar romantisko pavasara noskaņojumu.

Dziesmā piedalās arī dziedātājs Ralfs Eilands un šis singls ir kā pirmais vēstnesis no topošā VIŅAs albuma, pie kura jau kādu laiku aktīvi strādā pašmāju māksliniece.

“Godīgi sakot rakstīšanas process šai dziesmai nebija nemaz tik vienkāršs. Sākotnēji dziesmas teksts bija daudz sarežģītāks, emocionālāks un varbūt pat dziļāks, taču ar laiku sapratu, ka vēlos nomest pāris kārtas un radīt kaut ko daudz vienkāršāku, nepieradinātāku un nepiesātinātāku. Šķiet, ka sajūtas mani aizveda īstajā virzienā, jo gala rezultāts šķiet tieši tāds, kādu to vēlējos, pati pēc ieraksta klausījos dziesmu uz apli vairākas dienas (smejas). Ļoti priecājos par to cik ātri un precīzi vēlamo sajūtu uztvēra arī Arturs Liede radot ģitāras pavadījumu, kā arī  Ralfiņš sacerēdams savu pantu. Ja man būtu jāraksturo dziesma, tad šķiet piemērotākais apraksts tai būtu “drunk love song”. Varu pačukstēt, ka topošajā albumā plānoju publicēt vēl vienu versiju šai pašai dziesmai, kas skanēs pavisam citādi.” tā dziesmu raksturo VIŅA.

Precīzi gaidāmā albuma izdošanas datumi vēl nav nolikti, taču zināms ka klausītāji, kas gadu gaitā iemīļojuši mūziķes daiļradi var sagaidīt viņai raksturīgo dažādību dziesmās, oriģinalitāti tekstos, kā arī pa kādam jaunam viesmāksliniekam.

Subscribe
Notify of
0 Komentāri
Inline Feedbacks
View all comments